Главная » 2018 » Грудень » 18 » Обком Профспілки в Болградському районі
Обком Профспілки в Болградському районі

В рамках Днів обкому Профспілки.

12 грудня  2018 р.

Заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Корнійчук Л.Т., завідувач відділу соціально-економічного захисту працівників Подгорець В.В., юрисконсульт обкому Профспілки Бринюк М.Б. провели зустрічі з колективами Болградської гімназії ім. Г.С. Раковського, Боградського НВК, Болградського ЗДО №5, представниками профспілкових комітетів та адміністрацій ЗДО № 7, №8.
  Члени Профспілки були поінформовані про діяльність Центрального та обласного комітетів Профспілки, зміни в чинному законодавстві, а також мали можливість задати запитання, які їх хвилюють, та отримати кваліфіковані відповіді.

13 грудня 2018 р.

Відбулася нарада голів первинних профспілкових організацій Болградського району за участю голови Одеської обласної організації Профспілки Корнійчук Л.Т., завідувачки відділу соціально-економічного захисту працівників Подгорець В.В., юрисконсульта обкому Профспілки Бринюк М.Б.

Голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Терентіївна розповіла про важливе значення діяльності профспілок, про діяльність Центрального та обласного комітетів Профспілки.

Була порушена тема сертифікації вчителів та її особливості. Любов Терентіївна закликала вчителів активно прийняти участь у обговоренні цієї теми на сайті МОН.

Завідувачка відділу соціально-економічного захисту працівників Валентина Вікторівна розкрила багато питань відносно оплати праці, соціального страхування, пенсійного забезпечення, організації оздоровлення працівників та членів їх сімей.

Микола Борисович, юрконсульт, розкрив питання та особливості  прийому та звільнення з роботи, а також порядок накладення догани.

Голова районної профспілкової організації Юлія Валентинівна ознайомила з роботою районної профспілки працівників.

Досвідом роботи профспілкової організації поділилася голова профспілки Болградського МНВК.

Нарада була насичена корисною інформацією, тому кожний голова, повертаючись у свої колективи, мав про що розповісти працівникам.

Джерело інформації: @odessa.obkom

Просмотров: 317 | Добавил: Natali_a | Рейтинг: 0.0/0