Главная » Архів матеріалів

Міжнародною організацією праці 28 квітня оголошено Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми та з метою зменшення травматизму на виробництві.

У 2017 році День  проводиться під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Організаційний комітет з підготовки та проведення прийняв звернення та розробив план заходів щодо проведення Дня і запрошує долучитися до проведення заходів на місцевому рівні.

Завантажити документи zvernennya-new.pdf [379,08 Kb] (Скачувань: 56)
Переглянути документ онлайнzvernennya-new.pdf [379,08 Kb] (Скачувань: 56)
Переглянути документ онлайн plan-zahodv-2017.doc [97 Kb] (Скачувань: 25)
Переглянути документ онлайн

Переглядів: 314 | Додав: Natali_a | Дата: 20.04.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо колектив Болградської гімназії ім. Г. С. Раковського з перемогою в конкурсі з охорони праці та зайнятим почесним ІІІ місцем серед шкіл Одеської області.

Переглядів: 258 | Додав: Natali_a | Дата: 19.04.2017 | Коментарі (0)

Срочно переделать форму заявления на перерегистрацию (№3268/5).

Протокол об изменениях в названиях заверить: город у нотариуса - 30 грн., в селе, в сельском совете.

Регистрацияг. Измаил (ул. Котовского около рынка) "Центр предоставления административных услуг" .

Ю. В. Фощан

Новая форма скачать

Переглядів: 238 | Додав: Natali_a | Дата: 13.02.2017 | Коментарі (0)

Статтею 67 Кодексу законів про працю України встановлено, що у випадку, коли святковий або неробочий день (стаття 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

У січні 2017 року у зв’язу із збігом державних свят із вихідними днями:

– вихідний 1 січня, неділя – переноситься нa понеділок 2 січня;

– вихідний 7 січня, неділя – переноситься нa понеділок 9 січня.

Переглядів: 215 | Додав: Natali_a | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

8 грудня 2016 року відбувся семінар Голів Первинних Профспілкових організацій у с. Каракурт

Матріали будуть пізніше, вибачте за незручності.

Переглядів: 258 | Додав: Natali_a | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

8 грудня 2016 року на акції протесту було прийнято Резолюцію, у якій учасники висловили свої вимоги до Уряду та Парламенту.

Зокрема, у документі профспілки вимагають від влади і бізнесу створення умов для повної і продуктивної зайнятості працездатного населення, забезпечення гідного життя працюючих та членів їх сімей, соціального захисту пенсіонерів, ветеранів, студентів.

Профспілки закликали владу і роботодавців до спільного пошуку ефективних заходів для недопущення подальшого зниження рівня життя населення.

Профспілки закликали Уряд та роботодавців до дієвого соціального діалогу з профспілками з метою кардинального підвищення з 1 січня 2017 року оплати праці та впровадження європейських соціальних стандартів.

Переглянути резолюцію онлайн

Переглядів: 217 | Додав: Natali_a | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »